Stabilizovaná růže Smeraldino - prodejní místo 

 

 více v E-SHOP

Stabilizovaná růže

STABILIZACE

...je proces, který zachovává přirozenou čerstvost našich rostlin a zároveň udržuje jejich brilantní barvy po mnoho let.
Díky této jedinečné inovační tekuté směsi, která je lidskému zdraví neškodná a splňuje ty nejpřísnější požadavky Evropské unie, si stabilizovaná růže udrží svůj přirozený vzhled.
Aby bylo při stabilizaci rostlin dosaženo co nejlepších výsledků, jsou vybírány květiny na vrcholu své fyzické kvetoucí krásy.
Stabilizace probíhá tak, že čerstvě uříznuté rostliny jsou vkládány do zásobníků, které obsahují stabilizační roztok. Během 3-7 dní se rostlinná míza odpaří a je zcela nahrazena stabilizačním roztokem. Následně jsou rostliny omyty a uskladněny po několik dní v sušárně. Před odesláním jsou samozřejmě náležitě zkontrolovány.

VYUŽITÍ

Díky stabilizaci si květiny zachovávají svoje přirozené barvy a měkkost, což je předurčuje pro dlouhodobé květinové výzdoby. Cílem společnosti je poskytnout našim zákazníkům možnost vychutnat výhody skutečné přírodní zahrady uvnitř domova, kanceláře, hotelu, restaurace nebo i obchodního centra.

UPOZORNĚNÍ

Stabilizované rostliny jsou přírodního původu, proto se mohou barvy nebo velikosti mírně lišit, a pokud chcete uchovat jejich přírodní vzhled po řadu let, je třeba dodržovat základní pravidla:

  • Nesmí přijít do kontaktu s vodou, tzn. nezalévat
  • Neskladovat nebo neumisťovat ve vlhkém prostředí
  • Nevystavovat přímému slunečnímu záření, v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty (vytahuje barvy)
  • Neumísťovat na lakem či olejem upravené plochy

PÉČE

Pokud chcete u stabilizovaných rostlin zachovat jejich “věčnou“ krásu, tak je umisťujte v místnostech o teplotě 5 - 30C a vlhkosti 60%. Rostliny jsou bezúdržbové, ale pokud je potřebujete zbavit prachu,či jiných nečistot, tak použijte vlhký (ne mokrý) hadřík a nebo fén za nízké teploty.