KVĚTINÁŘSTVÍ PRAHA 5

Naše květinářství naleznete na Praze 5,  květiny a kytice ale doručímepo celé Praze. Veškeré zboží, které doručujeme, pochází právě z naší kamenné prodejny květin. Nezprostředkováváme prodej květin z jiných květinářství, neposíláme květiny a kytice "POŠTOU". Rozvoz květin se snažíme vždy načasovat tak, aby cesta od nás k zákazníkovi byla časově co možná nejkratší.

Naše služby tedy nekončí pouhým prodejem květin - díky službě rozvoz květin můžete mile překvapit milovanou osobu nebo ušetřit čas při výběru a nákupu. Naše květiny a vazby si můžete samozřejmě osobně vyzvednout na adrese Radlická 2018/78, Praha 5. Zde se nachází naše "kamenná" prodejna květin. Chcete-li ušetřit čas, objednejte si květiny a kytice předem na E-SHOPU, emailem či telefonicky. Květiny připravíme k vyzvednutí přímo na Vámi zvolený čas.

Květinářství Praha

Červené růže?

Potřebujete velkou kytici růží a nevíte kde ji koupit? V našem květinářství máme standardně naskladněné červené růže ve větším počtu. Je to dáno dlouholetou tradicí, širokou zákaznickou základnou našeho květinářství a velkým podílem internetových objednávek, v jejichž portfoliu převažují právě velké a luxusní kytice červených růží.

Chcete-li ověřit, v jakém množství máme červené růže aktuálně na prodejně předtím, než se k nám vydáte, zavolejte nám!

V našem květinářství klademe důraz na kvalitu zboží, proto u nás nenajdete krátké a nekvalitní růže, u nichž nemáme dobré zkušenosti s výdrží a kvalitou.

Naše květinářství je zásobeno z převážné většiny na základě internetových objednávek. Máte tak jistotu, že u nás dostanete čerstvé a kvalitní řezané květiny.

Část zboží, které v naší prodejně květin nabízíme, pochází přímo od pěstitelů v Holandsku, odkud nám jej dodává dlouhodobě osvědčený dodavatel. Distribuce se tedy vyhýbá dlouhému skladování na holandské burze a dalším transportům ve velkoobchodech.

Tulipány?

Po většinu roku u nás seženete holandské tulipány. Jejich sezona u nás začíná zpravidla koncem září a končí přibližně koncem května. Na rozdíl od konkurence máme na našich e-shopech tulipány vedené "SKLADEM" jen pokud je skutečně máme fyzicky na prodejně!

Prodejna květin je výdejním místem pro osobní odběry objednávek z e-shopů www.kvetinyrozvoz.cz   a  www.flowersgohome.cz.  Objednejte si kytici k osobnímu vyzvednutí  přes náš e-shop a ušetřete tak čas.

Oba e-shopy aktuálně přijímají platební karty, můžete tak svoji objednávku zaplatit online a doručení kytice může být ihned realizováno.

Květinářství Praha 5 - Rozvoz květin Praha 5

Kvetinarstvi praha

Otevírací dobu

kamenné prodejny naleznete vždy na našem 

E-SHOPU

Kontakty:
Aleš Mácha      
tel.:      +420 775198929
doručování květin, webové stránky
Ing. Jana Strachová
tel.:      +420 775111349
floristka