Rozvoz květin Praha  (doručování a donáška květin)

AKTUÁLNÍ OBCHODNÍ PODMÍNKY NALEZNETE NA E-SHOPU

Květiny,dárky,vínečko a další zboží z našeho obchůdku doručíme na Vaše přání kamkoli po Praze, po individuální dohodě i mimo Prahu.

Objednávku je vhodné provést minimálně 24hod. před plánovaným doručením, může být ale zrealizována i do 2 hodin od objednání (vše závisí na složitosti objednávky,dopravní situaci,způsobu platby apod.).

Při dodání v den objednání je potřeba objednávku provést minimálně 2 hodiny před plánovaným doručením s přihlédnutím na způsob platby. V případě bankovního převodu z mBank příp. Raiffeisen bank je platba připsána okamžitě. U jiných bankovních ústavů požadujeme e-mailem přeposlat doklad o zaplacení, příp. doporučujeme využití platebního systému PaySec.

OBECNĚ LZE ŘÍCI - ČÍM DŘÍVE OBJEDNÁVKU PROVEDETE,TÍM LÉPE.

Cena za doručení v Praze je 199,-Kč * (všední den 10-20 hod)

*poplatek za doručení účtujeme v paušální výši,nepromítáme ho do zvýšené ceny jednotlivých květů

Doručování květin v Praze


Všeobecné informace

1.      Květiny objednané u nás pocházejí vždy z naší prodejny.Za jejich kvalitu ručíme proto vždy přímo my,nikoli tzv. „partnerské květinářství“. Příjemce podepisuje při převzetí květin předávací doklad kde stvrzuje přijmutí a odpovídající kvalitu květin.

2.      Provedení objednávky je považováno za závazné po připsání platby na náš účet,příp. po zaplacení v hotovosti u nás na prodejně.Objednávku je možno provést osobně nebo telefonicky .Případně je vhodné ji ještě potvrdit emailem pro vyloučení případných nedorozumění – zde je vhodné uvést obsah, datum a čas dodávky, formu platby, kontaktní údaje.

3.      Pro objednání květiny u nás nevyplňujete žádné registrace.

Náhrada květin

1.      Fotografie na našich webových stránkách jsou pouze orientační, tudíž se může  stát, že dodané květiny nebudou přesně odpovídat předloze (vzhledově, barevně nebo sortimentně). Pokud ke změně dojde, uděláme vždy vše pro to, aby se zásilka co nejvíce podobala vyobrazenému zboží. Případné změny v sortimentu jsou prováděny zbožím stejného či podobného vzhledu, druhu, množství a ve stejné ceně.

2.      Případné změny a odlišnosti v předmětu objednávky budou dohodnuty telefonicky.Je nutno přihlédnout také k dostupnosti některých druhů květin které jsou sezonně špatně dostupné nebo nedostupné.

3.      Přesný předmět objednávky bude dohodnut vždy před provedením platby.
K náhradě zboží dochází zřídka; může k ní dojít např. při objednávce, jejíž dodání má proběhnout ve velice krátké době.V případě objednávky provedené s dostatečným časovým předstihem budeme dělat maximum abychom vyhověli Vašim požadavkům.

Děkujeme za pochopení.

Expedice a dodací podmínky

1.      Uděláme vždy vše pro to, aby Vámi objednané květiny a dárky byly doručeny v požadované lhůtě a v perfektním stavu. Zásilky jsou doručovány standardně v pracovních dnech mezi 10:00 a 20:00 hodin, o víkendech a státních svátcích vždy po individuální dohodě se zákazníkem.

2.      Pro doručení květin v pracovní den je doporučeno objednat kytici 24 hodin před samotným doručením,nejméně však 2 hodiny před plánovaným časem doručení. Doručení květiny o víkendu je doporučeno objednat nejpozději v pátek do 19:00 hodin,pro doručení během státních svátků nejpozději do 19:00 hodin jeden pracovní den před svátkem.V případě provedení objednávky přímo o víkendu nebo státním svátku nemůže být zaručeno 100% vyřízení Vaší objednávky.V rámci možností se i v takových případech pokusíme vyhovět.  Čas doručení v těchto dnech je vždy stanoven dle individuálních požadavků zákazníka.

      Pro doručení květiny "v noci" (dle podmínek všední den 20 - 10 hod) je potřeba doručení objednat nejpozději do 18 hod. v den doručení.

      Pro Váš klid Vám však doporučujeme objednávat květiny i s několikadenním předstihem.

3.      Na jednu adresu je možné objednat i více kytic a dárků. Požadujete-li doručit více květin, každou na jinou adresu kdekoli v Praze,bude Vám účtováno dopravné dle ceníku na každou uvedenou adresu.

 

4.      Při zadávání objednávky je zákazník vyzván k volbě, zda máme předem kontaktovat příjemce před samotným doručením či nikoli

Pokud uvede ANO-KONTAKTOVAT PŘED DORUČENÍM

Příjemce kytice bude předem kontaktován a bude s ním upřesněna hodina doručení. Uděláme vše pro to, aby obsah zásilky zůstal utajen. V případě, že se s příjemcem nebude dát telefonicky spojit, dodání kytice bude pozastaveno a zákazník bude o této skutečnosti informován.

Pokud uvede NE-NEKONTAKTOVAT PŘED DORUČENÍM

Zákazník přebírá plnou zodpovědnost za to, že příjemce květin bude v uvedenou dobu na zadané adrese přítomen a adresa bude existující(problémem bývají např. chybějící čísla domů atd !) V případě nezastižení se kurýr pokusí předat květiny náhradní osobě (rodinnému příslušníkovi, sousedovi, spolupracovníkovi, recepčnímu apod.), případně je zanechá na místě.

5.      V případě jakýchkoliv problémů s expedicí bude zákazník neprodleně telefonicky či e-mailem informován a bude mu nabídnuto adekvátní řešení,v případě nemožnosti doručení např. možnost vyzvednutí u nás na prodejně osobně.Nárok na vrácení poplatku za doručení tímto zaniká.

6.      Květiny www.flowers-go-home.cz nezodpovídají za nedodání či zdržení dodávky zaviněné stranou objednavatele udáním nesprávných informací o čase, místě a osobě doručení,případně opožděným doručením platby . Neneseme odpovědnost za zpoždění zásilek, pokud k nim došlo v důsledku událostí, které nemůžeme jakkoli ovlivnit (např. dopravní zácpy, dopravní nehody, přírodní živly ...)

Platební podmínky

1.      Ceny všech produktů a služeb uvedených na našich webových stránkách jsou platné po celou dobu jejich prezentace .K zásilce (květině) je nutno připočítat poplatky za dopravné,dále na přání zákazníka za  případné přiložení přáníčka a dalších doplňků.  

2.      Ceny dopravného:

      199 Kč        - po Praze, všední den 10-20 hod

 

 

 

      299 Kč        - po Praze,všední den  20-10 hod (noční doručení) ,víkendy,svátky

 


Na našich webových stránkách najdete upozornění na dny kdy doručíme květiny ZDARMA-jedná se většinou o významnější dny jako MDŽ,Valentýn apod…Informaci o těchto akcích naleznete vždy minimálně s týdenním předstihem na úvodní stránce.

 

 

U nás můžete platit následujícími způsoby:

Online systémem PaySec

Platby Paysec - moderní způsob placení na českém internetu.

Platby PaySec jsou výhodné - za nákup v obchodě neplatíte žádné poplatky

Platby PaySec jsou rychlejší - vaši platbu dostaneme okamžitě a můžeme vám ihned zaslat vaše zboží

Platby PaySec jsou bezpečné:
- obchod od systému PaySec nedostává žádné citlivé údaje o Vás jako plátci
- výměna údajů se systémem PaySec je šifrovaná pomocí protokolu SSL

PaySec je pro každého:
- PaySec můžete používat, ať máte účet u kterékoli české banky
- Platit přes PaySec můžete i v noci a o víkendech

 

 

Jak zaplatíte pomocí PaySec?
- Zřiďte si bezplatně Konto PaySec na www.paysec.cz a nabijte si na něj prostředky z účtu nebo kartou.
- Jakmile si u nás vyberete a domluvíte objednávku,klikněte na platební tlačítko umístěné na našich webových stránkách. Přesměrujeme Vás na zabezpečené stránky PaySec, kde zadáte Vaše přihlašovací údaje a nákup potvrdíte. Tím dojde k platbě na náš účet. My se okamžitě dozvíme, že je zaplaceno (avšak nic z Vašich citlivých osobních údajů) a můžeme vyřídit Vaši objednávku.

Pokud Vaše platba neproběhne, důvody mohou být následující:
- Nemáte na svém Kontě PaySec dostatečný zůstatek – prosíme, nabijte si Konto PaySec
- Údaje na platební bráně nebyly vyplněny správně – prosíme o jejich opravu
- Vyskytl se technický problém - prosíme, opakujte platbu později

Pokud ještě nemáte své Konto PaySec nebo jen chcete vědět víc, navštivte www.paysec.cz

 

Bankovním převodem
Bankovní spojení mBank

         
             670100-2204226668 / 6210
   účet vedený na jméno Aleš Mácha-květiny Na Neklance 3233/40 Praha 5 15000
 

            Bankovní spojení Raiffeisen bank (eKonto)

 

                           5382822001/5500
účet vedený na jméno Aleš Mácha-květiny Na Neklance 3233/40 Praha 5 15000
 

Poštovní poukázka typ A

Platba složenkou na účet :

            670100-2204226668 / 6210
   účet vedený na jméno Aleš Mácha-květiny Na Neklance 3233/40 Praha 5 15000

 

Poštovní poukázka typ C

Platba složenkou na adresu:

Aleš Mácha,Na Neklance 3233/40 Praha 5 15000

Složením hotovosti

U nás na prodejně :

 

Radlická 2018/78 Praha 5 15000

 

Kurýrovi při předání květiny - nutno dohodnout při objednání !

 

Platba na fakturu

Platba na fakturu je umožněna pouze pro dlouhodobé firemní zákazníky.

4.      Při platbě jako variabilní symbol uvádějte identifikační číslo, které Vám bude přidělěno při zadávání objednávky,případně stačí identifikace dle jména objednavatele pokud souhlasí se jménem na který je veden účet . Jakmile od Vás odbržíme platbu, okamžitě Vaši objednávku vyřídíme. Nezaplacené objednávky nemohou být doručeny a předány.

5.      Všechny produkty a služby jsou uvedené v Kč.Nejsme plátci DPH.

6.      Při zadávání platby je třeba předpokládat, že převod může trvat déle, proto zadávejte požadavek v předstihu. Při expresních objednávkách požadujeme potvrzení o uskutečněné platbě (e-mailem)

Storno objednávek

1.      V případě úhrady částky převodem na účet a následném stornu ze strany zákazníka:
a) více jak 5 dnů před plánovaným termínem doručení se z částky odečte 10% storno poplatek
b) méně jak 5 dnů před plánovaným termínem se z částky odečte 20% storno poplatek
c) méně jak 3 dny před plánovaným termínem se z částky odečte 50% storno poplatek

Reklamace

1.      Případnou stížnost na nevyhovující dodávku či kvalitu zboží lze vzhledem k sortimentu s rychlou zkázou uplatnit do 24 hodin od data dodání, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.Reklamace lze uplatnit na telefonních číslech 775198929,775111349 nebo emailem na flowersgohome@seznam.cz

Ochrana osobních dat

1.      Osobní data, která jsou předána pro kladné vyřízení objednávky slouží pouze ke kladnému uskutečnění a plnění kupní smlouvy.

2.      Garantujeme, že veškeré Vámi uvedené informace jsou diskrétní a nebudou podle zákonů České republiky o ochraně osobních dat poskytnuty třetí osobě ani použita pro komerční nabídku nesouvisející s naším obchodem s květinami bez souhlasu nositelů těchto dat. Projevené přání zákazníka tyto informace nezasílat bude respektováno.

Akční nabídka kytic

1.      Slevy uvedené u zobrazených kytic či dárků jsou platné po celou dobu jejich zveřejnění. Po stažení slevy není možné slevu nadále nárokovat.

Dárky

1.      Doručení dárkových předmětů je možné vždy jen k objednané kytici. Při expresních dodávkách (doručení kytice v den objednávky) se může stát, že některý z dárků nebude odpovídat vyobrazeným předmětům v katalogu. Bude-li se lišit druh či kvalita,budeme Vás o této skutečnosti informovat a domluvíme další podrobnosti.

 

 

Stojí Vám vlasy na hlavě hrůzou při pročítání těchto podmínek?Tak nám prostě zavolejte a domluvte se !

 

                                                                                                                                                                       Tel.:  775111349