Rozvoz květin v Praze

Rozvoz květin můžete objednat přes E-SHOP nebo telefonicky - pokud je Vám bližší vše domluvit "osobně", neváhejte nám zavolat na tel.    +420  775111349 nebo +420 775198929                                        

Květinářství Praha

Rozvoz květin

Rozvoz květin - proč využít doručení květiny 

Kamenné květinářství naleznete v Praze opravdu na každém rohu. Potřebujete-li květinu vyzvednout a sami předat, není nic jednoduššího. Navíc není problém do solidního květinářství zavolat a květinu si k vyzvednutí objednat předem - floristky Vám kytici podle představ připraví a vy si ji jen vyzvednete. 

Ale co když jste na opačném konci světa a přítelkyně má narozeniny? Nebo jste zapomněli na výročí a máte až do večera nabitý program? V podobných situacích může pomoci právě služba rozvoz květin v Praze. Květiny objednáte a zaplatíte online a dále se již o nic nestaráte - rozvoz květin zajistíme na jakoukoli adresu v Praze.

V případech, kdy si nejste jisti, zda bude adresátka na doručovací adrese přítomna, nechte to na nás! Přítomnost adresátky šikovně vedeným telefonátem ověříme a v případě potřeby nalezneme náhradní řešení tak, aby rozvoz květin proběhl bez komplikací. Máte-li dotazy k rozvozu květin s ověřením, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

ROZVOZ KVĚTIN - KVĚTINÁŘSTVÍ PRAHA - DORUČENÍ KVĚTINY