DEN MATEK

Kytice ke dni matek

Na den matek zajistíme rozvoz květin v Praze, samozřejmě veškeré objednané květiny a kytice lze i osobně vyzvednout v květinářství Flowersgohome.cz - Praha 5, Radlická 1302/76.  

Náš tip: Jaký dárek vybrat pro maminku? 

Den matek je dnem, kdy se vzdává pocta maminkám a mateřství všeobecně. Den matek se slaví v různých termínech na mnoha místech po celém světě a vychází z různých tradic. V ČR slavíme Den matek podle amerického vzoru druhou květnovou neděli. 

 
 
 
Květiny Den matek
Každá maminka by měla v tento den dostat alespoň drobnou pozornost. I docela malá kytička tulipánů dokáže potěšit a vykouzlit úsměv na tváři. Kytice tulipánů je okouzlující i bez složitých doplňků, nejčastěji je darována jen tak, uvázána přírodním lýkem. Chcete-li ale něco navíc, určitě zkuste kytici tulipánů s doplňky. Nejste-li milovníky holandských tulipánů, můžete Den matek pojmout tradičněji darováním kytice růží, lilií nebo gerber
 

Stabilizovaná růže

Nemáte-li v oblibě čerstvé řezané květiny pro jejich pomíjivou krásu, můžete zkusit maminku obdarovat stabilizovanou růží. Tato růže vydrží minimálně 2 roky, proto se jí také říká "věčná růže". Vybrat si můžete z jednotlivých stabilizovaných růží nebo z dekorací ze stabilizovaných růží vyrobených.

DEN MATEK - KVĚTINY KE DNI MATEK - TULIPÁNY